Nieuwsgierig?
Neem contact op!

Vraag het Sanne!
Wonen
101 m2
Perceel
317 m2
Bouwjaar
1977

Oude Almeloseweg 9

Wierden

€ 375.000,- k.k.
Te koop

Media & documenten

Foto's

Video

Plattegronden

360° foto's

11+
Sluit
Geschakelde woning

Oude Almeloseweg 9, Wierden

Een woning met karakter, ruimte én volop mogelijkheden om er helemaal je eigen plek van te maken. Aan de Oude Almeloseweg 9 in Wierden staat deze vrijstaande woning met een speelse indeling, drie slaapkamers, een ruime garage en een perceel van 317 m². De woning is gebouwd in 1977 en biedt een mooie basis voor wie niet bang is om de handen uit de mouwen te steken en graag zijn eigen woonwensen wil realiseren.

Begane grond:
Via de entree kom je binnen in de hal met het toilet en de meterkast. Vanuit hier stap je door naar de woonkamer. De begane grond heeft een speelse indeling, waarbij de keuken centraal in de woning is geplaatst en de verschillende leefruimtes op een natuurlijke manier met elkaar verbonden zijn. Aan de voorzijde is plek voor een grote eettafel. Hier komt veel licht naar binnen door de ramen die van plafond tot aan de grond lopen. De woonkamer bevindt zich aan de achterzijde en heeft een prettige verbinding met de tuin. Door de indeling ontstaat er een gezellige en verrassende woonruimte, die volop mogelijkheden biedt om opnieuw in te richten.

De keuken vormt echt het middelpunt van de begane grond. Hier kun je met een nieuwe indeling een fijne leefkeuken creëren. Vanuit de woning is bovendien de garage via een tussenportaal bereikbaar. 

Eerste verdieping:
Via de mooie wenteltrap kom je op de overloop uit, die toegang geeft tot drie slaapkamers en de badkamer. Ook hier valt direct de speelse indeling van de woning op. Door de kapconstructie kijk je op verschillende plekken mooi de nok in, wat zorgt voor extra hoogte en een ruimtelijk gevoel.

Op twee van de drie slaapkamers is bovendien een vide aanwezig, ideaal als extra bergruimte. Alle slaapkamers zijn voorzien van kunststof kozijnen met horren of zonneschermen. De badkamer is modern uitgevoerd en voorzien van een toilet, bidet, inloopdouche, wastafelmeubel en plek voor de wasmachine. 

Buiten:
De achtertuin ligt op het noordwesten en biedt voldoende ruimte om verschillende zitplekken te creëren. Een fijne plek om na het werk nog van de middag- en avondzon te genieten. Door de bomen geniet je hier van veel privacy.

De buurt:
De Oude Almeloseweg 9 ligt in één van de meest gewilde straatjes van Wierden. Het is een rustige straat doordat het doodlopend is. Toch woon je hier niet alleen rustig, alle voorzieningen, zoals het centrum van Wierden, zijn op fietsafstand bereikbaar. Daarnaast ben je met de auto snel op de uitvalswegen richting omliggende steden. 

Ben jij op zoek naar een vrijstaande woning met een speelse indeling, een ruime garage en vooral heel veel mogelijkheden om er iets helemaal eigens van te maken? Dan is Oude Almeloseweg 9 absoluut het bekijken waard.

Online rondleiding

Deel deze woning

Kenmerken

Overdracht
Vraagprijs
€ 375.000,- k.k.
Status
Beschikbaar
Aanvaarding
In overleg
Bouw
Soort
Eengezinswoning
Type
Geschakelde woning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1977
Daktype
Samengesteld dak
Energie
Energielabel
C
Isolatie
Verwarmingssoorten
Cv ketel, gaskachels
Warm water
Cv ketel
Bouwjaar CV ketel
2016
Oppervlakten en inhoud
Wonen
101 m2
Inhoud
451 m2
Perceel
317 m2
Gebouwgebonden buitenruimte
5 m2
Externe bergruimte
0 m2
Buitenruimte
Type tuin
Achtertuin, voortuin
Positie
Noordwest
Garage
Aangebouwd steen
Berging/schuur
Kadastrale gegevens
Kadastraal bekendWIERDEN O 1888
OmvangGeheel perceel
SoortVolle eigendom

Meer weten?

Neem dan contact met ons op!

Alles op een rijtje

Oude Almeloseweg 9 in
Wierden
Wonen
101 m2
Perceel
317 m2
Bouwjaar
1977

Nieuwsgierig geworden?

Wat kost een verkoopmakelaar?

Ben jij enthousiast geworden van deze woning? Aarzel dan niet en neem direct contact met ons op!

Overig aanbod

Blije klanten

9,5
Ja, ik wil meer weten over
Oude Almeloseweg 9 WIERDEN